LATVIJAS SKIJORINGA FEDERĀCIJAS FORUMS

8 ziņas Lapa 1 no 1
Sveiki!!! Vai nevajadzētu apspriesties par tiem importa mocīšiem (it sevišķi ar ūdens dzesi) kuri brauc tautas klasēs vai tas ir godīgi vai nē ,mēs ķīlējam savas javiņas,ižus ,kaurus,čakarējamies melnām mutēm ,bet tādus mēs viņus vienalga nevaram uzķīlēt ,varbūt vēl vajadzētu padomāt lai tās klases tomēr saglabājas mazliet vēsturiskajā statusā,jo dalībnieki ir tomēr padaudz!!!!!!
Daļēji Tev var piekrist, bet kur tad lai brauc ar šiem ielas "importa" motocikliem? Priekš vēsturiskā statusa tika izveidota Retro Tautas klase.
Zorģu pirmais 5cinieks LTK
1 11 Dainis GAILIS & Olegs HATULEVS
2 27. Maris BARANS & Sandis CALPA SUZUKI
3 54 Raivis EIKMANIS & Egils NOVICKIS
4 295 Mareks ZOLMANIS & Helvijs NAGLIS
5 25 Raivis VELIKS & Sandijs KUTNIEKS

Pirmajā 5ciniek tikai viens importnieks, pārējie IŽI

MTK no pirmā piecinieka viens kaurīts, pārējie importnieki. Diezvai šie moči varētu konkurēt ar MMK tehniku.
Es domaju ka tautas klasē vajadzētu braukt amatieriem nevis LMK un MMK lideriem.Nu vismaz topa brauceji noteikti.Zūd prieka.Varbut var uztaisīt ka Rasmanim ko līdzīgu,4takterus ar ielas riepām.Braucēju ir daudz klase sanāks.
...kaut kas man nav skaidrs??? ...jautājums ir par tehniku vai braucējiem kuri piedalās šajās klasēs???
Ainis rakstīja: Es domaju ka tautas klasē vajadzētu braukt amatieriem nevis LMK un MMK lideriem.Nu vismaz topa brauceji noteikti.Zūd prieka.Varbut var uztaisīt ka Rasmanim ko līdzīgu,4takterus ar ielas riepām.Braucēju ir daudz klase sanāks.

Bet, skijā jau, vispār, ir tikai amatieri ... profiņu kalendāra, ta, nau!
Ainis rakstīja: Es domaju ka tautas klasē vajadzētu braukt amatieriem nevis LMK un MMK lideriem.Nu vismaz topa brauceji noteikti.Zūd prieka.Varbut var uztaisīt ka Rasmanim ko līdzīgu,4takterus ar ielas riepām.Braucēju ir daudz klase sanāks.


Var jau sadalīt neskaitāmās klasēs, lai visiem kausiņi sanāk, bet tad varbūt lētāk sanāk uzreiz uz bodi aizbraukt nopirkt kausiņu, nebūs jātērē tik daudz laika.
Ja atmiņa neviļ tad MTK bija tik 2 gab SOC laiku motocikli (Divi kaurīši), viens no tiem uz starta neizgāja jo izbeidzās. Var jau sadalīt un priecāties par 1 ekipāžu vienā klasē.
sand1s rakstīja:
Ainis rakstīja: Es domaju ka tautas klasē vajadzētu braukt amatieriem nevis LMK un MMK lideriem.Nu vismaz topa brauceji noteikti.Zūd prieka.Varbut var uztaisīt ka Rasmanim juridiskais birojs ko līdzīgu,4takterus ar ielas riepām.Braucēju ir daudz klase sanāks.


Var jau sadalīt neskaitāmās klasēs, lai visiem kausiņi sanāk, bet tad varbūt lētāk sanāk uzreiz uz bodi aizbraukt nopirkt kausiņu, nebūs jātērē tik daudz laika.
Ja atmiņa neviļ tad MTK bija tik 2 gab SOC laiku motocikli (Divi kaurīši), viens no tiem uz starta neizgāja jo izbeidzās. Var jau sadalīt un priecāties par 1 ekipāžu vienā klasē.


Nu nezinu gan.
Ainis rakstīja: Es domaju ka tautas klasē vajadzētu braukt amatieriem nevis LMK un MMK lideriem.Nu vismaz topa brauceji noteikti.Zūd prieka.Varbut var uztaisīt ka Rasmanim PVC logi ko līdzīgu,4takterus ar ielas riepām.Braucēju ir daudz klase sanāks.


Kā tagad ir? Vēl LMK un MMK līderi brauc tautas klasē ?
8 ziņas Lapa 1 no 1

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron